KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9053184
nr 905 3184
Akvarell
Carl L Lindqvist, marin, signerad, 1898, bladets mått: 24x38
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 18:10:17
6/8 15:20:43
300 kr
11/8 15:57:51